HAKKIMIZDA

İnşaat sektörünün, lider firmaları arasında yer alan Aslanlar İnşaat gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne her zaman ismini duyurmayı başarmıştır.
Planlı ve istikrarlı büyüme politikalarıyla, inşaat sektöründe müteahhitlik ve hizmet dalları oluşturarak geniş bir faaliyet yelpazesi sunmamaktadır.

Aslanlar İnşaat, tasarım ve uygulama açısından uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet vermekte olan inşaat ve taahhüt firmasıdır. Gelişen modern toplum koşullarına uygun aynı zamanda cazip fiyatlı yaşam alanları inşaa ederek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Misyonumuz

İnşaat alanında en başarılı ve en iyi şirketlerden birisi olmak, ekip ve ekipmanlarımızı artırarak siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktır. Gayrimenkul sektörünün en başarılı projelerini hayata geçirerek sektörde başarılı olmaktır. Aynı zamanda, sizlere uzun yıllar süresince kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermek, çözüm odaklı fikirler sunmak istiyoruz. 

Vizyonumuz

İnşaat alanında güvenilirliği, kalitesi ve hizmeti ile önce bölgesinde ardından yurtiçi ve yurtdışında marka haline gelmek,
Yenilikçi fikirlerimiz ve deneyimli kadromuzla, standartlarımızı her geçen gün daha da artırmaktır.
Tüm bunları yaparken, kaliteden ödün vermemek ve müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımak vizyonumuzda çok önemli bir yer tutmaktadır.